HIV. Zdravá výživa.

HIV první příznaky. Doplňky zdravé výživy.TopList
CZIN.eu

Vyberte si v levém pruhu
problém, který Vás trápí.

Zpět na Zdravá výživa

Afty
Aids
Akné
Alergie - astma
Alkoholismus
Alzheimer
Anemie
Angína
Angina pektoris
Antioxidanty
Artróza Artritida
Ateroskleróza

Bércové vředy
Bělení zubů
Bolesti hlavy
Bolesti zad
Borelióza
Bradavice
Bulimie
Bylinné čaje

Candida
Celiakie
Celulitida
Cestovní medicína
Cévy
Crohnova choroba
Cukrovka
Cysty
Čínská medicína

Deprese
Detoxikace
Diabetes
Diagnostické testy
DNA

Ekodrogerie
Ekzém
Energie
Epilepsie

Gynekologické výtoky

Hemeroidy
Hepatitida
Herpes
HIV
Hubnutí

Chlamydie
Cholesterol
Chrápání
Chřipka
Chudokrevnost

Impotence
Imunita
Infarkt
Inkontinence
Ischias

Játra
Jizvy

Kandidóza
Kašel
Klimakterium
Klouby
Kocovina
Kondylomata
Kosti
Kouření
Krev a krvetvorba
Krevný tlak nízký
Krevní tlak vysoký
Krvácení z nosu
Křeče
Křečové žíly
Kůže a vrásky
Kvasinky

Ledvinové kameny
Ledviny a močový měchýř
Leukemie
Lupénka

Mandle
Menopauza
Menstruace
Migréna
Mononukleóza
Mozek a pamět
Mozková mrtvice
Mykóza
Myomy

Nádory
Nadýmání
Nachlazení
Nechutenství
Neplodnost
Nespavost
Nohy

Obezita
Oči
Opalování
Opar
Osteoporóza
Otoky

Pálení žáhy
Paradentóza
Parkinsonova choroba
Peruánské byliny
Plíce
Plísně
Plynatost
Pocení
Pohlavní choroby
Popáleniny
Poprsí
Poruchy erekce
Poruchy sluchu
Premenstruační syndrom
Prostata
Průdušky
Průjem

Rakovina
Relaxace a masáže
Relaxační hudba
Revma
Roztroušená skleróza
Rýma

Sexualita a afrodiziaka
Slezina
Slinivka
Sluch
Sportovní výživa
Stres nervozita
Strie
Střeva
Štítná žláza

Těhotenství
Trávení

Únava
Uši
Uzliny

Vitamíny a minerály
Vlasy a nehty
Vši

Zácpa
Zánět dutin
Zánět močových cest
Zánět průdušek
Zánět středního ucha
Zánět střev
Zápal plic
Zdravá výživa
Zuby
Zvětšení prsou
Zvětšení rtů

Žaludeční vředy
Žaludek
Žloutenka
Žlučník
Žlučníkové kameny


Pokud jste nenašli zde.
Zkuste přejít sem, zde najdete opravdu vše.

 

 


Nejprodávanější produkty

 

BI-OBRAN 1000.
Bi-oBran je vysoce efektivní součást celkové onkologické léčby, potlačuje nežádoucí účinky chemoterapie a radioterapie, pomáhá při rekonvalescenci po ukončení léčby. Výrazně zvyšuje aktivitu NK buněk, které jsou považovány za buňky první linie v boji proti nádorovým onemocněním. Je absolutně netoxický a bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Bi-oBran se také doporučuje užívat na podporu léčby onemocnění, která jsou spojena s oslabením imunitního systému: virová onemocnění (včetně viru HIV), cukrovka, zánět jater, chronický únavový syndrom, stres, alergie apod. Je vhodný též jako prevence výše uvedených onemocnění. Bi-oBran je odborníky považován za nejsilnější přírodní imunostimulant na českém trhu. Základem výrobku je japonská medicínská houba Shiitake. .
Další informace

CAT'S CLAW.
Léčivo původních obyvatel Jižní Ameriky z oblasti deštných pralesů prokazuje příznivé účinky na zažívací trakt při žaludečních katarech, žaludečních vředech, při Crohnově chorobě, a podobně. Uplatní se při celkovém ladění trávicího ústrojí člověka tak, aby odpadly potíže se zácpou, průjmem, plynatostí a podobně. Aktivuje správnou hladinu hormonů u žen. Má silné antivirové a protizánětlivé účinky. Obecně je použitelný v případě poruch imunitního systému, jako jsou na straně jedné alergie, na straně druhé lidé nemocní AIDS. .
Další informace

DRAGS IMUN.
Bioinformační přípravek obsahující čistý latex z peruánské rostliny croton lechleri má silné antibakteriální, antimikrobiální, antivirové a protiplísňové účinky. Urychluje hojení ran, tkání, kůže, aftů, vředů a zánětlivých stavů. Aktivuje kostní dřeň, příznivě ovlivňuje regeneraci krve při anémii a leukémii. .
Další informace

OVOSAN 3SET.
Ovosan je originální preparát s protinádorovými účinky získaný z ischemizovaných kuřecích embrií, který je čs. patentem. Vyznačuje se schopností účinně pomáhat při léčbě a prevenci nádorových onemocnění a autoimunitních a alergických chorobách. .
Další informace

OVOSAN 90 KAPSLÍ.
Ovosan je originální preparát s protinádorovými účinky získaný z ischemizovaných kuřecích embrií, který je čs. patentem. Vyznačuje se schopností účinně pomáhat při léčbě a prevenci nádorových onemocnění a autoimunitních a alergických chorobách. .
Další informace

PRUNELLA VULGARIS.
Má antibiotické, antibakteriální, antivirové, antimykotické, dermatoprotektivní, adstringentní, tonizační, vazodilatační, hepatoprotektivní, detoxikační, antioxidační, diuretické a protizánětlivé účinky. Harmonizuje meridián jater, močového měchýře a plic. Obsažené organické kyseliny mají antibiotický a antivirový účinek zejména na Shigella spp., Salmonella typhi, E. coli, Pseudomonas aeruoginosa, Mycobacterium tuberculosis, na kmeny Streptococcus a celou řadu patogenních plísní. Nové výzkumy ukázali použití organických kyselin na omezení množení viru HIV. .
Další informace

ROSA CENTIFOLIA.
Obsahuje zejména třísloviny, flavonoidy quercetin, kemferol, kyselinu galovou, antokyany, polysacharidy, silici, vosky a sliz. Má silné antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antiseptické, adstrigentní, detoxikační, antioxidační, dermatoprotektivní a protizánětlivé účinky. Harmonizuje meridián plic, močového měchýře, sleziny, tenkého střeva, žaludku řídící a ústřední. Růže stolistá obsahuje celkem asi 9 antivirových látek, které omezují množení virů a má příznivý vliv na posílení těla při astmatu, chřipce, rýmě a nachlazení.
Další informace

THYMUNEX.
Thymunex je kapalný extrakt z thymových peptidů. Imunoregulační preparát, který umožňuje dosažení správné buněčné komunikace a optimální vyladění imunitního systému. Dodává organismu thymové peptidy, nezbytné pro dobrou funkci imunitního systému. Thymus (brzlík) je velice důležitý orgán, nezbytný pro vyzrávání buněk imunitního systému. Produkuje řadu peptidů, které regulují zrání T-lymfocytů. Ty jsou schopny rozpoznat infekční agens a rakovinné buňky, na které je třeba zaútočit. Extrakt z thymu je bohatý na regulující molekuly, které jsou schopny udržovat v normě funkce imunitního systému při různých chorobách a imunodeficitních stavech. Thymunex obsahuje směs polypeptidů, produkovaných především epitelovými buňkami thymu. Ovlivňují diferenciaci a zrání thymocytů a významně stupňují i produkci cytokinů a některých dalších růstových faktorů, což příznivě ovlivňuje nejen vlastnosti T-lymfocytů, ale i NK buněk, granulocytů a trombocytů. .
Další informace

Vakcína proti viru HIV.

Vakcínu proti viru HIV vyvinuli vědci v USA. Vakcína je úspěšně odzkoušena na opicích. Vakcína určená pro člověka, jež je v prvních stádiích výzkumu, bude zřejmě schopná vyvolat tvorbu protilátek, které tak poprvé zabrání infekci organismu mnoha kmeny viru HIV, tvrdí vědci z Institute of Human Virology a laboratoří Advanced BioScience v americkém státě Maryland. Dosavadní léky , které se proti infekci HIV používají mohou pouze prodloužit život nakaženého člověka.

První pokusy na opicích ukázaly, že po očkování touto vakcínou začne produkce protilátek. V laboratorních podmínkách tyto opičí protilátky neutralizovaly hlavní kmeny HIV, a to HIV A, B, C, D a E. Subtyp B se nachází hlavně v Evropě, Americe a Japonsku, zatímco A, C, D a E se šíří hlavně v Africe a Asii. Jednotlivé subtypy se liší ve složení genetické informace.

Text převzat z www.celostnimedicina.cz

 

Doporučujeme

Hledej produkt dle písmena
A - B -
C - D - E - F - G - H - CH - I - J - K - L - M - N - O - P - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z

Nová kategorie kosmetika najdete zde.


Partneři 1 - Výměna odkazů s tímto webem.


Máte-li nějaké dotazy, ohledně nemocí, napište je zde. Pokusím se je vyřešit. Psát i odpovídat může každý. Diskuze není moderovaná. Kdo má jakýkoliv léčebný postup, a uzdravil ho na konkrétní nemoc, může se podělit s ostatníma. Dopisy budou uveřejněné v kategorii. Vše je vítáno, hlavně se zbavit nemocí.


[CNW:Counter]


Seznam.cz - Google.cz - Parfémy

Kontakt